Friss hírek Miskolcról
MISKOLC ONLINE
Borsod-Abaúj-Zemplén MEGYE HÍRPORTÁLJA
Keresés az archívumban:
OK
Menü


Hirdetés:

Család, Nemzet, Haza – kampánykörúton Csöbör Katalin (Fidesz-KDNP)
Csöbör Katalin
Március 29-én, a Szent István Közösségi Házban Csöbör Katalin a Fidesz Borsod-Abaúj-Zemplén megye 01. számú választókerületének országgyűlési képviselő jelöltje fogadta Ékes Ilonát, országgyűlési képviselőt, valamint  Gál Kingát Európai Parlamenti képviselőnőt.
A nagyszámú érdeklődő előtt beszélgetést folytattak a Fidesz szociális- és családpolitikájáról. Csöbör Katalin elmondta, hogy a Nemzeti Ügyek politikája címet viselő programtervezet egyik fejezete a szociális biztonság politikájával foglalkozik.

Csöbör Katalin női kampánykörúton Gál Kingával és Ékes Ilonával

A görög-katolikus óvodába is ellátogatott Csöbör Katalin, Gál Kinga és Ékes Ilona

 

Ékes Ilona többek között kiemelte, hogy az óvodák és bölcsődék dolgozóit az eddiginél jobban meg kell becsülni.Gál Kinga egyik hozzászólásában beszélt a társadalom elöregedésének európai tapasztalatairól, ami miatt különösen fontos a nők munkába állásának kérdése.

Csöbör Katalin női kampánykörúton Gál Kingával és Ékes Ilonával

Csöbör Katalin női kampánykörúton Gál Kingával és Ékes Ilonával


Ezt követően Csöbör Katalin és vendégei a Megyei Kórház területén működő görög katolikus óvodát látogatták meg, majd Hernádnémetiben lakossági fórummal zárult a választókerületi női kampánykörút.

Forrás:csoborkatalin.fidesz.hu

-kt-

Miskolc Online - mison.hu

Szólj hozzá a fórumon!



<< 2012 Február >>
H K Sze Cs P Szo V
  1 2345
6 78 9101112
13141516171819
202122232425 26
272829    



Miss Bikini Balaton - 2009. augusztus 09.A borongós idő ellenére is megtartották...


PannonPower:


Internet Szótár

 

Partnereink:
33_20060620124615_597.jpg