1600 fő a miskolci téli közmunkaprogramban
Kriza Ákos polgármester sajtótájékoztatón jelentette be, hogy Miskolcon is elindult november 1-jétől a téli közmunkaprogram.

Miskolcon több mint 700 ember számára napi 8 órás munkát biztosít a program, Kiss Gábor alpolgármester pedig elmondta, közel 900-an különböző képzéseken is részt vehetnek majd, amellyel megnőhet elhelyezkedési esélyük a nyílt munkaerőpiacon is.
A városvezető kiemelte, a közfoglalkoztatásban résztvevők száma év közben átlagban 1000-1200 körül alakult. – Reményeink szerint a foglalkoztatás egyre gyorsuló pályát fog leírni – hangsúlyozta Kriza Ákos polgármester a sajtótájékoztatón.
Forrás: miskolc.hu
-csa-