A miskolci Fidesz kiáll a nyomortelep felszámolási program mellett
A Fidesz-KDNP miskolci képviselőcsoportjának szóvivője, Soós Attila beszélt a nyomortelepek felszámolásával kapcsolatban.
Manapság az országos sajtóban egyre többet foglalkoznak a miskolci nyomortelepek felszámolásának kérdéskörével. \"Nem akarunk és nem tudunk szembemenni 35 ezer lakos véleményével, akik nevükkel és aláírásukkal álltak ki a nyomortelep felszámolási programunk mellett \" - hangsúlyozta Soós Attila.
Nemrég jogerős bírósági ítéletnek szereztek érvényt, ugyanis évek óta nem fizető családoknak kellett elhagyniuk városi tulajdonú ingatlanukat. Ez is bizonyítja a Fidesz szerint, hogy Miskolcon működik a jogrend, működik a jogállam.
MTI/MCOnet