A miskolci Fidesz kiáll a nyomortelep felszámolási program mellett

A Fidesz-KDNP miskolci képviselőcsoportjának szóvivője, Soós Attila beszélt a nyomortelepek felszámolásával kapcsolatban.

\"Miskolc
Manapság az országos sajtóban egyre többet foglalkoznak a miskolci  nyomortelepek felszámolásának kérdéskörével. \"Nem akarunk és nem tudunk szembemenni 35 ezer lakos véleményével, akik nevükkel és aláírásukkal álltak ki a nyomortelep felszámolási programunk mellett \" - hangsúlyozta Soós Attila.

Nemrég jogerős bírósági ítéletnek szereztek érvényt, ugyanis évek óta nem fizető családoknak kellett elhagyniuk városi tulajdonú ingatlanukat. Ez is bizonyítja a Fidesz szerint,  hogy Miskolcon működik a jogrend, működik a jogállam.

 

 

MTI/MCOnet