Czomba Sándor adta át a Waberer's miskolci bázisát

Ez a beruházás a magyar gazdaság, a foglalkoztatás szempontjából meghatározó jelentőségű - mondta a  foglalkoztatásért felelős államtitkár  Waberer's-Szemerey Logisztika Kft. miskolci fejlesztésének átadásán.


A gazdaságélénkítő beruházás 100 új munkahelyet teremtett Miskolcon. A közúti árufuvarozással és raktározással foglalkozó cég a  3 milliárd forint beruházásnak köszönhetően egyebek mellett 160 új kamiont vásárolt, ennek feléből régi járműveket cseréltek le.

 

Czomba Sándor foglalkoztatásért felelős államtitkár beszéde a  Waberer\'s miskolci bázisának átadása kapcsán




Czomba Sándor a magyar kormány nevében gratulált a cégnek, és emlékeztetett: Borsod-Abaúj-Zemplén és Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében több mint kétszázan szerezhettek kormányzati finanszírozással jogosítványt és egyben lehetőséget a Waberer\'s International Zrt.-nél való elhelyezkedésre.

 

MTI/MCOnet