Miskolci szeretetotthonba látogatott Novák Katalin államtitkár

Az Emberi Erőforrások Minisztériumának család- és ifjúságügyért felelős államtitkára, Novák Katalin Miskolcon hívta fel a figyelmet az önkéntességre.

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma november 24-én önkéntes munkát népszerűsítő kampányt indított el, amely december 5-éig, az Önkéntesek Világnapjáig tart. A kampány ideje alatt az Emmi államtitkárai és Balog Zoltán miniszter is önkéntes akciókkal hívják fel a figyelmet a kezdeményezésre.

 

 

Novák Katalin Miskolcon hívta fel a figyelmet az önkéntességre



Egy miskolci református szeretetotthonban arról beszélt, meg kell mutatni, milyen jó az önkénteskedés azoknak, akiknek ez kimaradt az életéből. Mint kiderült, az otthonban a Jezsuita Gimnázium növendékei is rendszeresen önkéntesként dolgoznak.

 

Forrás:kormany.hu

-csa-