A Fidesz Borsod megyében is megtartotta tisztújító ülését
Ismét Ódor Ferencet választották meg a választmányi elnöknek Borsod-Abaúj-Zemplén megyében a Fidesz Magyar Polgári Szövetség Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Területi szervezeténél.

Miskolcon, az ITC Székházban tartották a tisztújító választmányi ülést.
A választmány elnökségének tagjai a jelen lévők szavazatai alapján: Koncz Ferenc, Mengyi Roland, Riz Gábor, Sebestyén László, Tállai András és Tamás Barnabás.
A szervezet országos választmányi küldöttei: Csöbör Katalin, Daher Pierre, Török Dezső és Vitális István lett.
Forrás: fidesz.hu
-kt-
Miskolc Online - mison.hu