A Fidesz Borsod megyében is megtartotta tisztújító ülését

Ismét Ódor Ferencet választották meg a választmányi elnöknek Borsod-Abaúj-Zemplén megyében a Fidesz Magyar Polgári Szövetség Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Területi szervezeténél.

Ódor Ferenc



Miskolcon, az ITC Székházban tartották a tisztújító választmányi ülést.

A választmány elnökségének tagjai a jelen lévők szavazatai alapján: Koncz Ferenc, Mengyi Roland, Riz Gábor, Sebestyén László, Tállai András és Tamás Barnabás.

A szervezet országos választmányi küldöttei: Csöbör Katalin, Daher Pierre, Török Dezső és Vitális István lett.


Forrás: fidesz.hu


-kt-

Miskolc Online - mison.hu