A megyei önkormányzat közleménye a kórházi dolgozókról
A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Közgyűlés értetlenül áll a fenntartásában lévő kórházak gazdasági integrációját ért megalapozatlan támadások előtt - áll a megyei önkormányzat közleményében.

Nem engedhető meg az irracionális gazdálkodás egyetlen intézmény részéről sem. Az egészségügyi intézmények integrációjára vonatkozó döntés kizárólag az intézmények gazdálkodását érinti.
Az integrációnak az erőforrás koncentráció és az optimális méret-

Borsod-Abaúj-Zemplén Megyében hiány van egészségügyi dolgozókból, tehát a munkahelyek biztonsága az integráció révén nem veszélyeztetett.Dr. Mengyi Roland, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Közgyűlés elnöke személyesen tájékoztatta az érintett intézmények vezetőit.
-kt-
Miskolc Online - mison.hu