A Miskolc Holdingról is tárgyalt a Közgyűlés
Idei első ülését tartotta csütörtökön Miskolc város képviselő-testülete. Mindössze 6 napirendi pontot tárgyaltak az ülésen múlt héten.

A napirendi pontok között szerepelt többek közt a lakcímbejelentés szabályairól szóló önkormányzati rendeletre vonatkozó törvényességi észrevételek megtárgyalása, az új miskolci rendőrkapitány kinevezésével kapcsolatos véleményalkotás, illetve a széndioxid kibocsátás-különbözet utáni díjfizetési kötelezettségről szóló

A kérdések interpellációk között szó volt a panelprogram folytatásáról, a villamostenderről, a város honlapjáról, a Búza téri Piac helyzetéről, a pénzügyi helyzetről, a Miskolc Holding tagvállalatainál feltárt visszaélésekről is.
A testület legközelebb március 10-én ül össze.
Forrás: www.royalmagazin.hu/
-kt-
Miskolc Online - mison.hu