A miskolci Fidesz reagált a szocialisták vádjaira

Seresné Horváth Zsuzsanna fideszes önkormányzati képviselő kedden az MTI-hez eljuttatott közleményben reagált a Gúr Nándor és Simon Gábor szocialista politikusok által elmondottakra.

Gúr Nándor, az MSZP alelnöke, megyei elnöke, országgyűlési képviselő kedden, Miskolcon tartott sajtótájékoztatóján azt mondta: a kormány és Miskolc "néma leventéi" olyan intézkedéseket, döntéseket hoztak, amelyek ellehetetlenítették a várost és az ott élőket.

MSZP


Simon Gábor, az MSZP miskolci elnöke, országgyűlési képviselő annak a véleményének adott hangot, hogy a 2012-es év volt az az év, amikor "az Orbán-kormány és a Kriza-rezsim elvett mindent a várostól". Szerinte a jelenlegi városvezetés teljesen alkalmatlan a feladatra és várost romboló politikát folytat.

A fideszes képviselő azonban úgy látja: a szocialisták a rémhírterjesztésből akarnak politikai tőkét kovácsolni, ennek érdekében még arra is képesek, hogy a saját városuk rossz hírét keltsék.

"Mára igen nehéz körülmények között, de sikerült mintegy ezer fővel növelni a foglalkoztatottak számát Miskolcon" - közölte Seresné Horváth Zsuzsanna, utalva arra is, hogy új drótgyár kezdte meg működését a városban.

-tk-