A miskolci Fidesz szerint értelmetlen volt az MSZP demonstrációja

A Fidesz miskolci szervezete közleményt adott ki a napokban, melyben a miskolci MSZP akciójára reagált. Ebből idézünk alább.

Fidesz


"Wittner Mária, Horn Gyula és Toller László is Budapesten született, éppen ezért érthetetlen és értelmetlen az MSZP április 1-jén Miskolcon, a Fidesz-szervezet Kossuth utcai irodája előtt tartott, Wittner Mária kijelentései

MSZP

elleni demonstrációja.

Amennyiben az MSZP miskolci szervezetének az volt a célja, hogy valamivel magára irányítsa a figyelmet, akkor az nem sikerült. Ha az volt a célja, hogy a miskolci Fidesz-szervezet figyelmét keltse fel, akkor ez sikeresnek mondható, hiszen egyrészt észrevettük, hogy a bejárat előtt tartották a demonstrációt, másrészt észrevettük a helyi MSZP-s szervezet által képviselt pökhendiséget és gúnyos magatartást."


Molnár Attila
Fidesz Miskolci Szervezete
elnök


-kt-

Miskolc Online - mison.hu