A miskolci megyei kórház lett a 2008-as év kórháza!

A 2008. októberében a HáziPatika.com által meghirdetett az év kórháza internetes szavazás során az Intézmény nyerte el az „Év kórháza 2008" megtisztelő címet.

A megmérettetésben Magyarország összes államilag finanszírozott kórháza és klinikája vett részt. Most is, ahogy korábban 5 kategóriában lehetett voksolni. Az orvos-szakmai ellátás, az ápolás - és szakszemélyzet, az infrastruktúra kategóriákban a mi intézményünk lett az első.


Az Év Kórháza 2008
Kategóriák - Helyezés
Orvos-szakmai ellátás - 1
Ápolás- és szakszemélyzet - 1
Infrastruktúra - 1
Ellátás - 2
Környezet és tisztaság - 2

 

Beteget ellátó nővér a kórházban

Beteget ellátó nővér a kórházban

 

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház tulajdonosa a megyei Önkormányzat, szakmai felügyeleti szerve a megyei Állami és Népegészségügyi Tisztiorvosi Szolgálat (ÁNTSZ), finanszírozója az Országos Egészségbiztosítási Pénztár.

 

[Forrás: bazmkorhaz.hu]

 

Miskolc Online - mison.hu

Szólj hozzá a fórumon! MCOnet Fórum