Bemutatták Miskolc egyéni képviselőjelöltjeit
A Fidesz-KDNP Borsod-Abaúj-Zemplén megyei országgyűlési képviselőjelöltjei azon lesznek, hogy megválasztásuk esetén véget érjen az az idő, amely az utóbbi évek Magyarországát jellemezte - jelentette ki Ódor Ferenc, a Fidesz megyei választmányának elnöke a pártszövetség tizenhárom egyéni képviselőjelöltjének bemutatásakor múlt hét csütörtökön, Miskolcon.

Miskolc négy egyéni választókerületében Csöbör Katalin, Zsiga Marcell, Nagy Kálmán és Sebestyén László méretteti meg magát. A megye többi választókerületében Ríz Gábor, Demeter Zoltán, Daher Pierre, Ódor Ferenc, Hörcsik Richárd, Koncz Ferenc, Mengyi Roland, Tamás Barnabás és Tállai András indul a képviselőségért.
A négy évvel ezelőtti választáson a Fidesz-KDNP három jelöltje - Ódor Ferenc, Tállai András és Hörcsik Richárd - szerzett egyéni mandátumot.

Forrás:fidesz.hu
-kt-
Miskolc Online - mison.hu