Borsod megyében is elindult a téli közfoglalkoztatási program
A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal Munkaügyi Központjának tájékoztatása szerint a megyében csaknem 26 ezren vesznek részt a téli közfoglalkoztatási programban.

A téli közfoglalkoztatási program mellett folyamatosan zajlanak a kistérségi közfoglalkoztatási programok is, így jelenleg Borsod-Abaúj-Zemplénben a közfoglalkoztatásban állók száma meghaladja a 34 ezret.
Az álláskeresők önkormányzatoknál, önkormányzati intézményeknél, országos közfoglalkoztatóknál, egyházaknál, civil szervezeteknél, rehabilitációs foglalkoztatóknál végeznek munkát Miskolcon és környékén.
MTI/MCOnet