Czomba Sándor államtitkár a közfoglalkoztatásról Miskolcon
A közfoglalkoztatási rendszer új alapkövét rakja le a kormány július 1-jéig, hangsúlyozta Czomba Sándor foglalkoztatás-politikáért felelős államtitkár Miskolcon egy projektzáró konferencián.

Az államtitkár kifejtette: tavaly 104 milliárd forint állt rendelkezésre a költségvetésben a közfoglalkoztatási rendszer

Az államtitkár hozzáfűzte: a kormány július 1-jéig új közfoglalkoztatási rendszer alapköveit fogja lerakni, ami várhatóan 2012. január 1-jével indul. Céljuk, hogy a mostaninál lényegesen nagyobb létszámban adjanak az embereknek munkát.
-kt-
Miskolc Online - mison.hu