Gyanús MSZP kampány Miskolcon

Tompa Sándor MSZP-s országgyűlési képviselőjelölt egyik kampányrendezvényének szórólapját és plakátját a Miskolci Önkormányzat egyik cégének szervezésében foglalkoztatott közmunkások terjesztették. A bizonyítékként szolgáló videoóelvételt Fábián István önkormányzati képviselő, a B.-A.-Z. megyei 4. választókerület kampányfőnöke mutatta be.

Sebestyén László

Sebestyén László (FIDESZ-KDNP) oldalán látott napvilágot a hír


Megengedhetetlennek tartjuk, hogy a Miskolci Szocialisták, azon belül is Tompa Sándor MSZP-s országgyűlési képviselőjelölt, Bazin Géza MSZP-s önkormányzati képviselő közreműködésével, közpénzen foglalkoztatott közmunkásokkal végezteti a kampányt - mondta sajtótájékoztatón Fábián István.

A bizonyítékul szolgáló videó


Bazin Géza MSZP-s önkormányzati képviselő utasítására a Városgazda Kft. szervezésében közmunkára foglalkoztatott emberekkel végeztették Tompa Sándor egyik kampányrendezvényének szórólapozását, munkaidőben, közpénzből fizetve.Ezt videofelvétellel is tudjuk bizonyítani, melyet most be is mutatunk!


Forrás: sebestyen.fidesz.hu

-kt-

Miskolc Online - mison.hu

Szólj hozzá a fórumon!