Miskolc a legkörnyezettudatosabb város?
Dr. Kriza Ákos polgármester most arra kéri a lakosságot, hogy hívjuk fel együtt a figyelmet a klímaváltozás veszélyeire és csatlakozzunk minél többen a Föld órája mozgalomhoz Miskolcon!

A miskolciak már jól ismerik a jövő közvilágítását, hiszen tavaly év vége óta a Palóczy úton és Szemere kertben Magyarország első távfelügyeleti rendszerrel egybekötött intelligens és energiatakarékos LED-es közvilágítása ég.
A város vezetése arra buzdítja a miskolciakat, hogy minél többen regisztráljanak a www.foldoraja.hu internetes oldalon március 31-én 20.30-ig, hogy a miénk lehessen a Föld órája fővárosa elismerő cím.
Az akciót WWF Magyarország hirdette meg. A címet az a település nyeri el, amelynek lakói a legnagyobb számban csatlakoznak a Föld órája mozgalomhoz, és március 31-én egy órára lekapcsolják otthonaikban az áramot a klímaváltozás elleni küzdelem jeleként.
A város vezetése arra buzdítja a miskolciakat, hogy minél többen regisztráljanak a www.foldoraja.hu internetes oldalon március 31-én 20.30-ig, hogy a miénk lehessen a Föld órája fővárosa elismerő cím.
Az akciót WWF Magyarország hirdette meg. A címet az a település nyeri el, amelynek lakói a legnagyobb számban csatlakoznak a Föld órája mozgalomhoz, és március 31-én egy órára lekapcsolják otthonaikban az áramot a klímaváltozás elleni küzdelem jeleként.
Forrás: krizaakos.hu
-kt-