Miskolc polgármestere adta át köztisztviselői díjakat

Július elseje a köztisztviselők, kormánytisztviselők napja, melyet 15 éve ünnepelünk hazánkban, melyet Miskolcon is megünnepeltek.

Második alkalommal ünnepelte közösen a Kormánytisztviselői, Köztisztviselői Napot a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat és Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata.

Dr.Kriza Ákos

Dr. Kriza Ákos, Miskolc polgármestere adta át a díjakat



Az ünnepségen a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat és Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata – Balog Zoltán emberierőforrás-miniszter köszöntötte a köztisztviselőket és kormánytisztviselőket.Miskolc önkormányzata részéről Dr. Kriza Ákos polgármester  adta át az ellismeréseket.



Forrás: miskolc.hu

-kt-