Miskolcon a fideszes jelöltre voksoltak a legtöbben
Takács Gábor, a Fidesz-KDNP jelöltje lett Miskolc 2-es számú választókerületének új képviselője, mivel rá szavaztak a legtöbben a 2012.április 22-én tartott időközi választáson.
Öt helyen tartottak vasárnap időközi önkormányzati választást. Miskolc Martin-kertváros és Szirma választókerületében új képviselőt választanak, mert a térség képviselője tavaly december 26-án elhunyt.
A szavazáson öt pártjelölt mérettette meg magát. A terület 8540 választásra jogosult lakója közül 2685-en mentek el szavazni, 25 cédula érvénytelennek bizonyult. Takács Gáborra 1055-en voksoltak, Ruskó Zoltán (MSZP) 1029, Körmöci Attila (Jobbik) 415, Csanádi Béla (Jólét és Szabadság Demokrata Közösség) 99, Emődi Zoltán (LMP) 62 szavazatot kapott. Takács Gábor 31 éves, nős, közgazdász, vállalkozó.
MTI/MCOnet

Takács Gábor, a Fidesz-KDNP jelöltje lett Miskolc 2-es számú választókerületének új képviselője
A szavazáson öt pártjelölt mérettette meg magát. A terület 8540 választásra jogosult lakója közül 2685-en mentek el szavazni, 25 cédula érvénytelennek bizonyult. Takács Gáborra 1055-en voksoltak, Ruskó Zoltán (MSZP) 1029, Körmöci Attila (Jobbik) 415, Csanádi Béla (Jólét és Szabadság Demokrata Közösség) 99, Emődi Zoltán (LMP) 62 szavazatot kapott. Takács Gábor 31 éves, nős, közgazdász, vállalkozó.
MTI/MCOnet