Nem hibázott a balesetnél Ódor Ferenc, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Közgyűlés fideszes elnöke
Közlekedési baleset érte múlt héten Szikszótól Miskolc felé néhány száz méterre a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Közgyűlés fideszes elnökét, Ódor Ferencet és feleségét. A rendőrség megerősítette, hogy mindkettejük biztonsági öve be volt kapcsolva, és nem vétettek a közlekedési szabályok ellen.

Csiba Gábor, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház főigazgató főorvosa közölte: a baleseti sebészetre szállították a fideszes politikust és feleségét. Mindkettejüket a kórházban tartják megfigyelés céljából néhány napra. A kamionost szintén a megyei kórházba szállították, de mint kiderült, ő sem szenvedett komoly sérüléseket.

Forrás:fidesz.hu
-kt-
Miskolc Online - mison.hu