Új vezetőket választottak Miskolcon

A miskolci testület múlt héten zárt ülésen tárgyalta az önkormányzati tulajdonú társaságok vezetőinek cseréjét. A döntést követően dr.Kriza Ákos (Fidesz-KDNP) polgármester ismertette az új vezetők és bizottsági tagok névsorát.

Miskolci Semmelweis Ignác Egészségügyi Központ


Új tagokat választottak a Miskolc Holding Zrt. igazgatóságába és felügyelőbizottságába. Kriza Ákos Halmai Gyulának, a holding igazgatójának az azonnali visszahívását is kezdeményezte.

A Miskolci Semmelweis Ignác Egészségügyi Központ (Misek Kft.) vezetői posztjáról leváltották Kovács Zoltánt, helyette Tóth László lett az igazgató. A Miskolci Városfejlesztési Kft-nek új ügyvezető igazgatója Lengyel Katalin lett.

Forrás: fidesz.hu



-kt-

Miskolc Online - mison.hu