Új vezetőket választottak Miskolcon
A miskolci testület múlt héten zárt ülésen tárgyalta az önkormányzati tulajdonú társaságok vezetőinek cseréjét. A döntést követően dr.Kriza Ákos (Fidesz-KDNP) polgármester ismertette az új vezetők és bizottsági tagok névsorát.

Új tagokat választottak a Miskolc Holding Zrt. igazgatóságába és felügyelőbizottságába. Kriza Ákos Halmai Gyulának, a holding igazgatójának az azonnali visszahívását is kezdeményezte.
A Miskolci Semmelweis Ignác Egészségügyi Központ (Misek Kft.) vezetői posztjáról leváltották Kovács Zoltánt, helyette Tóth László lett az igazgató. A Miskolci Városfejlesztési Kft-nek új ügyvezető igazgatója Lengyel Katalin lett.
Forrás: fidesz.hu
-kt-
Miskolc Online - mison.hu