Újabb önkormányzati cég került magánkézbe Miskolcon
Újabb szocialista mutyira hívta fel a fogyelmet Miskolcon egy helyi televízió. Ezúttal az innovációval foglalkozó X-Centrum került titokban magánkézre - adta hírül az Irány TV.
A Miskolc Holding egykori önkormányzati vagyonkezelő cége cége úgy került ugyanis magántulajdonba, hogy a városi közgyűlést erről egyáltalán nem tájékoztatták. Nem ez az első hasonló eset egyébként.
Kattintson a lejátszásra!
Az X-Centrummal köt szerződést egyébként több önkormányzati tulajdonú cég, köztük a Miskolci Kórház is 17 milló forint értékben. Az ügyben ismeretlen személy névtelen feljelentést tett az APEH-nél és a főügyészségen, de mivel több országgyűlési képviselő érintett, ezért elfogultságra hivatkozva átadták az ügyet a Hajdú-Bihar megyei Főügyészségnek.
Az X-Centrum bemutatkozása honlapjukon:
Forrás:www.x-centrum.hu, miskolc3vk.fidesz.hu
-kt-
Kattintson a lejátszásra!
Az X-Centrummal köt szerződést egyébként több önkormányzati tulajdonú cég, köztük a Miskolci Kórház is 17 milló forint értékben. Az ügyben ismeretlen személy névtelen feljelentést tett az APEH-nél és a főügyészségen, de mivel több országgyűlési képviselő érintett, ezért elfogultságra hivatkozva átadták az ügyet a Hajdú-Bihar megyei Főügyészségnek.
Az X-Centrum bemutatkozása honlapjukon:

Forrás:www.x-centrum.hu, miskolc3vk.fidesz.hu
-kt-
Miskolc Online - mison.hu