Zöld Nyíl: minden szabályos volt!
Lezárult a Zöld Nyíl villamos projektben indított szabálytalansági eljárás: nem történt szabálytalanság Miskolcon.

Mint az ismeretes 2010. december közepén indított a KIKSZ Közlekedésfejlesztési Zrt. - a Zöld Nyíl Miskolci Villamos Projekt Közreműködő Szervezete - szabálytalansági eljárást a projekttel kapcsolatban bejelentés alapján.
A Szakértő Bizottság az esetet kivizsgálta, és egyik pontban sem állapított meg szabálytalanságot. Az eljárás tehát pozitívan zárult a Kedvezményezettek szempontjából.

Halad tovább a miskolci villamostender
A Zöld Nyíl elnevezésű villamos projekt kivételezése, a villamoshálózat fejlesztése, az új járművek beszerzése 38 milliárd forintba kerül, amelyből mintegy 34 milliárd forint az uniós támogatás, a pálya-beruházás a tervek szerint 2011 végére fejeződik be.
Forrás: zoldnyil.hu
-kt-
Miskolc Online - mison.hu