A Belügyminisztérium államtitkára adta át Miskolcon a bevándorlási hivatalt

A Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal (BÁH) Észak-magyarországi Regionális Igazgatóságának új miskolci központját adták át 2013 februárjában a borsodi megyeszékhelyen.

A Borsod-Abaúj-Zemplén, Heves és Nógrád megye alkotta észak-magyarországi régió Bevándorlási és Állampolgársági Hivatalának új miskolci igazgatósági központja csaknem 250 millió forintból készült el, a létesítményben 34 kormánytisztviselő dolgozik.

Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal

A Belügyminisztérium államtitkára adta át Miskolcon a bevándorlási hivatalt


A hivatalt Felkai László, a Belügyminisztérium közigazgatási államtitkára és Végh Zsuzsanna, a BÁH főigazgatója adták át Misckolcon, ahol a a menekültek sokféle ellátást kapnak majd.



MTI/MConet