Megkapta a működési engedélyt a Miskolc Zoo
Nincs veszélyben a Miskolci Állatkert és Kultúrpark működése! -jelentette ki az állatkert vezetője. 2010. december 31-én ugyan lejárt a park működési engedélye, de a 2011. januárjában történt a bejárás után minden szakhatóság hozzájárult a park működési engedélyének meghosszabbításához.
A Miskolci Városgazda Nonprofit Kft., mint üzemeltető kérvényezte az Állatkert és Kultúrpark működési engedélyét, amit 2011.03. 16-án meg is kapott.
Az állatkertben 2010-ben 50 dolgozó volt, melyből 15-en közcélú foglalkoztatottak voltak a 35 fő mellett, 2011-ben a közcélúak számát lecsökkentették 7 főre, így a saját dolgozók létszámát növelni kellett 4 fővel, de még így is csak 42 fő dolgozik jelenleg az intézményben, ami 8 fővel kevesebb dolgozói létszámot takar az előző évhez képest.
Forrás: miskolc.hu
-kt-

Megkapta a működési engedélyt a Miskolc Zoo
Az állatkertben 2010-ben 50 dolgozó volt, melyből 15-en közcélú foglalkoztatottak voltak a 35 fő mellett, 2011-ben a közcélúak számát lecsökkentették 7 főre, így a saját dolgozók létszámát növelni kellett 4 fővel, de még így is csak 42 fő dolgozik jelenleg az intézményben, ami 8 fővel kevesebb dolgozói létszámot takar az előző évhez képest.
Forrás: miskolc.hu
-kt-
Miskolc Online - mison.hu