A Fidesz Miskolcon is erős

A miskolciak október 3-án a változásra szavaztak. Dr. Kriza Ákos személyében így nyolc év után ismét polgári vezetése van Miskolcnak, a képviselő-testületben pedig erős Fidesz–KDNP többség.

Kriza Ákos


A Fidesz–KDNP képviselői jól szerepeltek az október 3-i önkormányzati választásokon, így a várost erős Fidesz–KDNP többség irányíthatja.

A választáson győztes Fidesz képviselők:

Katona Ferenc – Giákné Bobály Judit – Dr. Gonda Géza – Dr. Nehéz Károly – Eperjesi Erika – Molnár Péter – Dr. Nánási-Kocsis Norbert – Szabó Sándor – Dr. Kiss János – Kovács Józsefné – Dr. Zsiga Marcell – Benczés Miklós – Gazdusné Pankucsi Katalin – Seresné Horváth Zsuzsanna – Dr. Kovács László
Listáról jutott be: Soós Attila

Az új miskolci közgyűlésbe, amely 28 tagú lett: 15 Fidesz-

Fidesz-KDNP

KDNP-s , 10 szocialista és három Jobbikos képviselő jutott be.

„Köszönöm minden miskolcinak, különösen azoknak, akik ránk szavaztak. 2002 után folymatosan építkeztünk felfele, és most eljutottunk a csúcsra...” – így kezdte beszédét az új polgármester, az ITC-székházban, ahol a Fidesz-KDNP ünnepelt vasárnap este.

Forrás: krizaakos.hu

-kt-

Miskolc Online - mison.hu

Szólj hozzá a fórumon!