A magyar élelmiszerek ellenőrzöttek és biztonságosak

"A magyar élelmiszerek ellenőrzöttek és biztonságosak, nyugodtan lehet vásárolni őket - jelentette ki a kormányfő.
A miniszterelnök közölte: minőségileg minden hatodik, biztonságilag pedig minden 16-17. vizsgált termék volt kifogásolható. Az ellenőrök összesen 150-160 millió forint bírságot szabtak ki. "

(Forrás: www.radio.hu)