A XXXIX. Észak-magyarországi Fotóművészeti Szemle kiállításának megnyitója
XXXIX. Észak-magyarországi Fotóművészeti Szemle nyitó kiállítására 2009. december 5-én 11 órakor kerül sor a Miskolci Nemzeti Színházban, mely 2010. január 21-ig tekinthető meg.Az alkotások vándoroltatva több helyszínen is bemutatásra kerülnek Heves és Nógrád megyékben és határainkon túl.
Az Észak-magyarországi Fotóművészeti Szemle azért maradhatott ilyen sokáig életben, mert mindig képes volt megújulni. Ezt a jótékony változás most is tapasztalható, ugyanis a kiállításra elfogadott képek szerzői között nagyon sok egészen fiatal alkotó van. Témaválasztásuk, a merész ábrázolási módok, a friss képi ötletek mind, nemcsak a kiállítás látogatóknak jelent majd élményt, de egészen bizonyosan visszahat azokra a fotósokra is, akik rutinból, képi sablonokból építkeznek.

Köszöntőt mond:
Budai Erzsébet,
a Borsod Abaúj-Zemplén Megyei Pedagógiai
Szakmai, Szakszolgálati és Közművelődési Intézet
igazgatója
A kiállítást megnyitja:
Dr. Kovács János
a Borsod Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat
főjegyzője
Budai Erzsébet,
a Borsod Abaúj-Zemplén Megyei Pedagógiai
Szakmai, Szakszolgálati és Közművelődési Intézet
igazgatója
A kiállítást megnyitja:
Dr. Kovács János
a Borsod Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat
főjegyzője
-kt-
Miskolc Online - mison.hu