Aláírták a nyugdíjasok érdekeit szolgáló megállapodást

"A rendszerváltás óta még nem volt arra példa, hogy két nagy hazai nyugdíjas szervezet egymással és valamelyik nagy párttal megállapodjon.
A Szépkorúak Szervezetei az MSZP-vel szerdán aláírták a nyugdíjasok érdekeit szolgáló megállapodást. Gyurcsány Ferenc miniszterelnök szerint végre kell hajtani az államreformot, meg kell alkotni a következő évtized nyugdíjrendszerét. El kell érni, hogy a nyugdíjak inflációkövetők legyenek és folytatni kell a nyugdíjkorrekció átfogó programját, hiszen az egymást követő generációknak felelőssége van egymás iránt."

(Forrás: www.radio.hu)