ÁNTSZ: a miskolciak naponta többször nyissák meg a csapokat
Mivel Miskolcon továbbra is folyamatosak a megbetegedések - eddig 1500-an lettek rosszul ...
...az ÁNTSZ arra kéri a lakosságot, hogy naponta többször mossanak kezet, a vizet pedig továbbra is forralják.
A MIVÍZ Rt. a fertőtlenítés érdekében emeli a vezetékes víz klórtartalmát. A szolgáltató arra kérte a lakosságot, hogy naponta többször nyissák meg a csapokat, ezzel segítve a rendszer tisztulását. A belvárosi Semmelweis Kórházban jelenleg 139 beteget ápolnak, többségük hasmenéssel, hányással került az intézménybe, néhányukat a kiszáradás veszélye fenyegette. A vízből egyébként többféle vírust és baktériumot mutattak ki a laboratóriumok.
Mobilpress - MCOnet
Szólj hozzá Te is a témához!
A MIVÍZ Rt. a fertőtlenítés érdekében emeli a vezetékes víz klórtartalmát. A szolgáltató arra kérte a lakosságot, hogy naponta többször nyissák meg a csapokat, ezzel segítve a rendszer tisztulását. A belvárosi Semmelweis Kórházban jelenleg 139 beteget ápolnak, többségük hasmenéssel, hányással került az intézménybe, néhányukat a kiszáradás veszélye fenyegette. A vízből egyébként többféle vírust és baktériumot mutattak ki a laboratóriumok.
Mobilpress - MCOnet
Szólj hozzá Te is a témához!