Belső kamerarendszer az új miskolci villamoson
A Miskolc Városi Közlekedési Zrt. közlemény szerint az új ©koda villamoson kiépített belső kamerarendszer működik, amely lehetővé teszi a dolgozók és az utasok védelmét.

Azzal is számol az MVK, hogy folyamatosan sokan szeretnének az új szerelvénnyel utazni, ezért kizárólag ezen a villamoson a járművezető helyett a jegyellenőröknél is váltható lesz járművezetői jegy az utazás megkezdésekor, ugyanúgy 400 forintért.
-kt-