Bontják a díszkivilágítást - Miskolc

Miskolc - Hétfőn megkezdték a díszkivilágítás bontását Miskolcon.
Idén is újabb területekkel gazdagodott a város díszkivilágítása, így ezek leszerelése hosszabb időt vesz majd igénybe. A szakemberek azt ígérik, hétvégére végeznek a munkával.

A világítótestek visszakerülnek abba a nádasréti raktárba, ahol korábban is tárolták azokat. A régebbi díszek, az úgynevezett oszlopmotívumok, viszont maradnak a helyükön. Ilyen van például Hejőcsabán és az Ady-hídnál is. A lebontás nem csak a mennyiség miatt időigényes, hanem azért is, mert az új díszek jelölést kapnak azért, hogy jövőre egyszerűbb legyen azok kihelyezése.


(Forrás: www.miskolc.hu)

Bontják a díszkivilágítást - Miskolc - Szóljon hozzá!

A hír támogatója:
Minden ami Internet -> MCOnet Hungary: www.mconet.hu