Borsodban az összes sziréna működött [Miskolc]

[Miskolc] Szirénapróbát tartottak hétfőn a paksi atomerőmű körzetében és a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei vegyi üzemek környékén; az atomerőmű rendszerében két hibás szirénát találtak, Borsodban pedig mind a 31 sziréna megszólalt - tájékoztatta az országos katasztrófavédelem az MTI-t.
Az atomerőmű 30 kilométeres körzetében érintett 227 sziréna közül kettő nem jelzett, a Tolna megyei Szedresen és a Bács-Kiskun megyei Akasztón, Fejér megyében mind működött, így az üzempróba 99,1 százalékos eredménnyel zárult - közölte Szentes György ezredes, helyettes szóvivő.

MTI

Szólj hozzá a fórumon! MCOnet Fórum

Képeslapküldő – Miskolc: Küldjön képeslapot ismerősének!

Miskolc Online még több hírrel: www.mison.hu

Miskolc Online webcím és linkajánló: miskolclink.mconet.biz

A hír támogatója:

Weblap gyártás, Honlap készítés, Weblap menedzselés.
Pl.:Klíma DVD Hotel Autó Ingatlan Egészség Számítógép Kereső optimalizálás
Minden ami Internet -> MCOnet International - Magyarország: www.mconet.biz; www.mconet.hu