Csónakkal lopták el a sertéseket a megáradt Bodrog mentén

"A Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Zalkodban a tolvajok a megáradt Bodrogon csónakkal szállították el a lopott disznókat a sertéstelepről.
Miután a rendőrség bejelentést kapott, legközelebb már a telepnél várták a hét olaszliszkai férfit, akik a rendőrök láttán elmenekültek. A derékig érő vízben végül sikerült elfogni a gyanúsítottakat, akik ellen eljárás indult."

(Forrás: www.radio.hu)