Egyre kevesebb a beteg Miskolcon
Még mindig mintegy nyolcvan fekvőbeteget ápolnak a Miskolc belvárosában lévő Semmelweis kórház fertőző osztályán.
A néhány napja ,,lecsengett" vízfertőzés miatt kerültek a betegek az intézménybe. Új beteget már csak elvétve szállítanak be, így már
biztos, hogy a két héttel ezelőtti hatalmas esőzést követő vízfertőzés már a multé Miskolcon.
Mobilpress - MCOnet
Politikai fórum
biztos, hogy a két héttel ezelőtti hatalmas esőzést követő vízfertőzés már a multé Miskolcon.
Mobilpress - MCOnet
Politikai fórum