Egyre kevesebb a beteg Miskolcon

Még mindig mintegy nyolcvan fekvőbeteget ápolnak a Miskolc belvárosában lévő Semmelweis kórház fertőző osztályán.

A néhány napja ,,lecsengett" vízfertőzés miatt kerültek a betegek az intézménybe. Új beteget már csak elvétve szállítanak be, így már
biztos, hogy a két héttel ezelőtti hatalmas esőzést követő vízfertőzés már a multé Miskolcon.

Mobilpress - MCOnet

Politikai fórum