Egyre kevesebben élnek vissza a mozgássérültek igazolványával

Az ellenőrzések hatására egyre kevesebb autós él vissza a mozgássérültek igazolványával Miskolcon, a legutóbbi három akció közül kettőben már nem találtak egy visszaélőt sem - mondta a miskolci rendőrkapitányság vezetője.

Míg négy hónappal ezelőtt a parkolók nagy többségében foglaltak voltak a mozgássérülteknek kijelölt helyek, ma már szinte minden parkolóban lehet szabad részt találni - tette hozzá.

 

Megjegyezte: az ellenőrzések eredménye, hogy ezek a visszaélések visszaszorultak a borsodi megyeszékhelyen.

 

[Forrás: MTI, Miskolci Napilap]

 

MCOnet - Miskolc Online

Szólj hozzá a fórumon! MCOnet Fórum