Egyre kevesebben élnek vissza a mozgássérültek igazolványával
Az ellenőrzések hatására egyre kevesebb autós él vissza a mozgássérültek igazolványával Miskolcon, a legutóbbi három akció közül kettőben már nem találtak egy visszaélőt sem - mondta a miskolci rendőrkapitányság vezetője.
Míg négy hónappal ezelőtt a parkolók nagy többségében foglaltak voltak a mozgássérülteknek kijelölt helyek, ma már szinte minden parkolóban lehet szabad részt találni - tette hozzá.
Megjegyezte: az ellenőrzések eredménye, hogy ezek a visszaélések visszaszorultak a borsodi megyeszékhelyen.
[Forrás: MTI, Miskolci Napilap]