Elbocsátások a miskolci Szent Ferenc Kórházban - Miskolc
Miskolc - Csaknem százhetven embernek szűnik meg a munkaviszonya a következő hetekben a miskolci Szent Ferenc Kórházban - tájékoztatta az MTI-t Kása Miklós, az intézmény igazgatója pénteken.
Az igazgató a lépést azzal indokolta, hogy a kormányzat által megkezdett kórházreform keretében elvesztették mind a 240 aktív ágyukat. Kása Miklós elmondta, hogy ez évente körülbelül 800 millió forintos bevételkiesést eredményez a kórháznak, ezért vált szükségessé a dolgozói létszám leépítése. Hozzátette: 138 dolgozóval ezen a héten közölték személyesen, vagy írásban a döntést, további 31 alkalmazottal pedig nem hosszabbítottak szerződést.
A csoportos leépítést a törvénynek megfelelően az intézmény jelentette a munkaügyi központnak. Kása Miklós tájékoztatása szerint az elbocsátásokat követően a Szent Ferenc Kórháznak 320 dolgozója marad.
forrás: www.miskolcinapilap.hu
Miskolc linkajánló: miskolclink.mconet.biz
Képeslapküldő – Miskolc : Küldjön képeslapot ismerősének!
Elbocsátások a miskolci Szent Ferenc Kórházban - Miskolc - Szóljon hozzá Miskolc fórumán!
A hír támogatója:
Minden ami Internet -> MCOnet
International - Magyarország: magyarorszag.mconet.biz
A csoportos leépítést a törvénynek megfelelően az intézmény jelentette a munkaügyi központnak. Kása Miklós tájékoztatása szerint az elbocsátásokat követően a Szent Ferenc Kórháznak 320 dolgozója marad.
forrás: www.miskolcinapilap.hu
Miskolc linkajánló: miskolclink.mconet.biz
Képeslapküldő – Miskolc : Küldjön képeslapot ismerősének!
Elbocsátások a miskolci Szent Ferenc Kórházban - Miskolc - Szóljon hozzá Miskolc fórumán!
A hír támogatója:
Minden ami Internet -> MCOnet
International - Magyarország: magyarorszag.mconet.biz