Emberi hiba is okozhatta a ivóvízszennyezést Miskolcon

Nem lehet kizárni azt sem, hogy a Miskolci Vízművek valamelyik alkalmazottjának hibájából következett be a juniusi ivóvízszennyeződés,...
...melynek következtében mintegy 3500-an fordultak orvoshoz és több százan szorultak kórházi kezelésre.

Ezt közölte Káli Sándor, Miskolc polgármestere a szennyeződést vizsgáló bizottság jelentésének elkészülte után. A politikus kijelentette azt is, hogy nem lehetett megakadályozni a sajnálatos eseményeket, a jövőben azonban fel kell készülni a hasonló esetek elkerülésére.

Mobilpress - MCOnet

Szólj hozzá Te is a témához!