Épülhet az uszoda
Hamarosan aláírják azt a szerződést, amely a Nemzeti Sporthivatal (illetve jogutódja, az ÖTM sport szakállamtitkársága) és a miskolci önkormányzat között jön létre az uszodaépítésre.
A leendő komplexumot a tizenötezer hallgatónak otthont adó Miskolci egyetem területén építik fel. A szerződés szignálásához már csupán az szükséges, hogy a földhivatal vegye nyilvántartásba azt a három hektáros területet, amely ingatlancsere következtében került az önkormányzat tulajdonába. A két esztendő múlva elkészülő uszodában egy-egy 50 és 25 méteres medence kap majd helyet – adta hírül a MobilPress.
(Forrás:www.miskolcinapilap.hu)
Mondja el véleményét a fórumba!
(Forrás:www.miskolcinapilap.hu)
Mondja el véleményét a fórumba!