Gázbevezetéséért demonstráltak a bükkszentlászlóiak

"Farönköket hasogattak szerdán délután a miskolci városháza előtt a város közigazgatási területéhez tartozó Bükkszentlászló lakosai;
így demonstrálták, mert az ígéretek ellenére továbbra is fával és szénnel kell tüzelniük, holott évek óta hitegeti őket a miskolci önkormányzat a földgáz bevezetésével.

Halk dobpergés kíséretével sok tucatnyi bükkszentlászlói lakos vonult szerdán délután a miskolci városháza elé, többük vállán farönkkel, sokan transzparenssel, volt, aki motoros fűrésszel.

Szögeczki József, a demonstrációt szervezők vezetője az MTI-nek azt mondta, ezzel a megmozdulásukkal akarják kikényszeríteni Miskolc önkormányzatától a földgázberuházás haladéktalan megvalósítását."

(Forrás:www.miskolcinapilap.hu)

Mondja el véleményét a fórumba!