Hatalmas gondot jelentenek a szemetelők Miskolcon
A lakossággal együttműködésben Tavaszi szél névvel takarítási akciót indított a Polgármesteri Hivatal Miskolcon.

A városban élők és reményeink szerint az idelátogatók is érzékelték, hogy Miskolcon elkezdődött a szeméthegyek felszámolása. Az önkormányzatnak hatalmas gondot és plusz költséget jelentenek a szemetelők. Az illegális

Január és március között 128 tonna szemetet szállítottak el, ami 2,4 millió forintba került. Csak a számozott utcákból 60 tonnát vitt el a Városgazda Kft. Az akció április 16-án a Vadaspark környékének megtisztításával folytatódik.