Herczig a 16. Alfa-Ker Miskolc győztese!

Herczig Norbi végig az élen állva magabiztosan nyerte a 16. Alfa-Ker Miskolc Rallyt. Az Eger környékén győztes Spitzmüller Csaba ezúttal negyedik lett. Az ob második futamának szervezőitől származó információ szerint a háromnapos viadalon Herczig mögött Turán Frigyes lett a második, míg ifj. Érdi Tibor a harmadik.
Eredmények:

1. Herczig No

rbert (Subaru Impreza S11 WRC) 1:09:30.6 ó

2. Turán Frigyes (Peugeot 307 WRC) 1:10:22.2

3. ifj. Érdi Tibor (Subaru Impreza S12) 1:11:21.6

 

Az ob nyitóversenyét, az Eger-ralit Spitzmüller Csaba nyerte; a bajnoki címvédő ezúttal a negyedik lett. A bajnokság következő futama a Salgó-rali lesz május 15. és 17. között.

 

(Forrás: miskolc.hu)

 

Miskolc Online - mison.hu

Szólj hozzá a fórumon! MCOnet Fórum