Herczig a 16. Alfa-Ker Miskolc győztese!
Herczig Norbi végig az élen állva magabiztosan nyerte a 16. Alfa-Ker Miskolc Rallyt. Az Eger környékén győztes Spitzmüller Csaba ezúttal negyedik lett. Az ob második futamának szervezőitől származó információ szerint a háromnapos viadalon Herczig mögött Turán Frigyes lett a második, míg ifj. Érdi Tibor a harmadik.
Eredmények:
1. Herczig No
rbert (Subaru Impreza S11 WRC) 1:09:30.6 ó
2. Turán Frigyes (Peugeot 307 WRC) 1:10:22.2
3. ifj. Érdi Tibor (Subaru Impreza S12) 1:11:21.6
Az ob nyitóversenyét, az Eger-ralit Spitzmüller Csaba nyerte; a bajnoki címvédő ezúttal a negyedik lett. A bajnokság következő futama a Salgó-rali lesz május 15. és 17. között.
(Forrás: miskolc.hu)
Miskolc Online - mison.hu
