Idén kevesebb volt az influenzás
"Könnyen lehet, hogy idén elmarad az influenzajárvány, március közepe óta lassan, de csökken a megbetegedések száma.
A múlt héten már csak körülbelül 10 ezer ember jelentkezett a háziorvosánál influenza-szerű tünetekkel - tájékoztatta a Független Hírügynökséget Ritoók Emese, az Állami Népegészségügyi és Tisztiorvosi Szolgálat (ÁNTSZ) szóvivője.
Az idei "szezonból" hivatalosan már csak négy hét van hátra. A betegek száma gyakorlatilag egész évben stagnált, és a március közepén mért maximum is messze elmaradt a tavalyi számoktól. 2005-ben 100 ezer emberből összesen 700-an kapták el az influenza valamelyik vírusát, idén 200-an."
(Forrás: www.hirado.hu)
Az idei "szezonból" hivatalosan már csak négy hét van hátra. A betegek száma gyakorlatilag egész évben stagnált, és a március közepén mért maximum is messze elmaradt a tavalyi számoktól. 2005-ben 100 ezer emberből összesen 700-an kapták el az influenza valamelyik vírusát, idén 200-an."
(Forrás: www.hirado.hu)