Igen sok a részeg

Vasárnap és hétfőn az átlagnál 20-30 százalékkal több részeg emberhez riasztották a mentőket.
A szilveszter után a húsvét a legkritikusabb. Országszerte akár a százat is elérheti azoknak a magatehetetlen részegeknek a száma, akiket a mentőknek kell beszállítani" - mondta Győrfi Pál, hozzátéve, hogy egyre több alkoholmérgezett gyereket kell ellátniuk húsvétkor, mert a szülők felelőtlenül szeszes itallal kínálják őket.

Húsvétkor megduplázódik azon balesetek száma, ahol családok sérülnek, sokszor találkoznak olyan esettel, amikor két autó ütközésekor tíz sebesültet is el kell látniuk."

(Forrás: www.stop.hu