Immár 9 milliárd forintnyi fejlesztési forrás a Miskolci Egyetemen

A Nemzeti Fejlesztési Ügynökség a napokban tette közzé az egyetem eddig elbírált európai uniós pályázatainak eredményét. Ezekkel együtt a Miskolci Egyetem 2008-2009-ben elnyert fejlesztési forrásainak összege meghaladja a 9 milliárd forintot.
E kiemelkedő eredményről, valamint a projektek részleteiről tájékoztatja a sajtó képviselőit dr. Patkó Gyula, a Miskolci Egyetem rektora és dr. Mang Béla stratégiai és fejlesztési rektorhelyettes július 14-én, kedden délelőtt 10.00 órától az egyetem 149-es tanácstermében (A/4-es főépület, 1. emelet).

-kt-

 

Miskolc Online - mison.hu

Szólj hozzá a fórumon!