Ismét fogyasztható lehet az ivóvíz Miskolcon

A miskolci polgármester bejelentése szerint - ha a pénteki vízminták vizsgálatai is negatívak lesznek - ---
...délutántól fogyasztható lesz a vezetékes ivóvíz a megyeszékhely valamennyi részén.
A felelősség kiderítésére vizsgálatot indított a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Főügyészség, a környezetvédelmi és vízügyi miniszter, valamint Miskolc város polgármestere is. Az önkormányzat közgyűlésén pedig bejelentették, hogy a károk megtérítésére kompenzációt fontolgatnak, a kártérítés kidolgozása, formája egy hét alatt várható.

Mobilpress - MCOnet

Politikai fórum