Jelentős forgalmi változás történt Miskolc belvárosában

Átalakítják a városközpontot.
Átalakítás miatt lezárták a forgalmas Kazinczyt és Szemere utcákat, valamint gyalogosan sem lehet közlekedni a Hősök terén. A centrumon áthaladó városi buszokat elterelték. A megyeszékhely központjának átalakítási munkálataival a terv szerint augusztus végéig készülnek el a kivitelezők.

Mobilpress - MCOnet
Szólj hozzá Te is a témához!