Jogsértően járt el az intézmény
Szakszervezet szervezése miatt bocsátotta el egy alkalmazottját és ezzel jogsértően járt el Miskolc önkormányzatának egyik intézménye ...
...állapította meg az Egyenlő Bánásmód Hatóság júliusi határozatában.
Ez volt a hatóság első olyan elmarasztalással végződő ügye, amelyben valakit érdekképviselethez való tartozás miatt ért hátrányos megkülönböztetés.
Az Egyenlő Bánásmód Hatóság (EBH) igazat adott annak a volt közalkalmazottnak, aki szakszervezetet próbált alapítani a munkahelyén, és emiatt elbocsátással végződő fegyelmi eljárást indítottak ellene. A panaszos Miskolc város önkormányzatának egyik intézményében, az "Iránytű" Avasi Szociális Szolgálatnál dolgozott, és 2005 februárjában kezdte szakszervezettel kapcsolatos ténykedését.
Áprilisban, az alakuló ülésen megválasztották titkárnak. Az EBH beszámolója szerint a panaszos főnöke a faliújságról szerzett tudomást a szervezkedésről, és ezután közölte alkalmazottjával, hogy fegyelmi eljárás indul ellene, sőt aznap már fel is függesztették a munkából.
A munkáltató az EBH előtt azzal védekezett, hogy azért indítottak fegyelmi eljárást a dolgozó ellen, mert a szakszervezet szervezésekor az intézmény nevét és logóját használta a bélyegzőn és a hivatalos levelezés során. Azzal is érveltek - derül ki az EBH beszámolójából -, hogy szerintük az alkalmazott fegyelemsértést követett el azzal, hogy több leendő szakszervezeti tag munkabéréből márciusban levonták a tagdíjat.
A védekezést az EBH nem fogadta el, a hatóság szerint egyértelműen azért indult fegyelmi eljárás a panaszos ellen, mert szakszervezetis volt. A hatóság szerint ezt az is bizonyítja, hogy a fegyelmi eljárás során a tanúkat kizárólag a szakszervezettel összefüggésben hallgatták meg.
Gyarmati Edit, a Hatósági és Jogi Iroda vezetője elmondta: igaz, hogy az illető elkövetett kisebb szabálytalanságokat a szakszervezet szervezése során, de ezek nem minősültek olyan súlyosnak, hogy el kellett volna bocsátani. Az EBH megállapította: alapvetően arra irányult az alkalmazott meghurcolása, hogy a szakszervezeti szerveződést lefékezze és akár meg is akadályozza.
A panaszost a Magyar Köztisztviselők és Közalkalmazottak Szakszervezete (MKKSZ), annak Borsod-Abaúj-Zemplén megyei főtitkára, Ducsay Lajosné képviselte az EBH előtt. A főtitkár szerint egyetlen hasonló eset sem történt a megyében az utóbbi 25 évben. Ducsay Lajosné az [origo]-nak beszámolt róla: a panaszos nem kérte, hogy visszakapja a munkáját, 2006 februári elbocsátása után az önkormányzat egy másik intézményénél, a családsegítőnél helyezkedett el.
"Ez az első eset Magyarországon, hogy érdekképviselethez való tartozással kapcsolatos ügyben született elmarasztaló ítélet" - tudtuk meg Gyarmati Edittől. A jogsértés következménye az eset nyilvánosságra hozatala lesz az EBH-honlapján, a hatóság szerint ugyanis ez visszatarthatja a többi munkáltatót attól, hogy megpróbálják meggátolni a szakszervezeti szervezkedést, amelynek szabadsága alapjog.
A honlapon egyelőre még nem, de hamarosan olvasható lesz a jogsértést elkövető intézmény neve, ugyanis a határozat ellen egyik fél sem élt kereslettel, az szeptember 3-án jogerős lett. Az [origo]-nak ugyanakkor Ducsay Lajosné és az "Iránytű" Avasi Szociális Szolgálat igazgatója is megerősítette, hogy erről az intézményről van szó.
(Forrás: www.miskolcinapilap.hu)
Jogsértően járt el az intézmény! Szóljon hozzá!
Ez volt a hatóság első olyan elmarasztalással végződő ügye, amelyben valakit érdekképviselethez való tartozás miatt ért hátrányos megkülönböztetés.
Az Egyenlő Bánásmód Hatóság (EBH) igazat adott annak a volt közalkalmazottnak, aki szakszervezetet próbált alapítani a munkahelyén, és emiatt elbocsátással végződő fegyelmi eljárást indítottak ellene. A panaszos Miskolc város önkormányzatának egyik intézményében, az "Iránytű" Avasi Szociális Szolgálatnál dolgozott, és 2005 februárjában kezdte szakszervezettel kapcsolatos ténykedését.
Áprilisban, az alakuló ülésen megválasztották titkárnak. Az EBH beszámolója szerint a panaszos főnöke a faliújságról szerzett tudomást a szervezkedésről, és ezután közölte alkalmazottjával, hogy fegyelmi eljárás indul ellene, sőt aznap már fel is függesztették a munkából.
A munkáltató az EBH előtt azzal védekezett, hogy azért indítottak fegyelmi eljárást a dolgozó ellen, mert a szakszervezet szervezésekor az intézmény nevét és logóját használta a bélyegzőn és a hivatalos levelezés során. Azzal is érveltek - derül ki az EBH beszámolójából -, hogy szerintük az alkalmazott fegyelemsértést követett el azzal, hogy több leendő szakszervezeti tag munkabéréből márciusban levonták a tagdíjat.
A védekezést az EBH nem fogadta el, a hatóság szerint egyértelműen azért indult fegyelmi eljárás a panaszos ellen, mert szakszervezetis volt. A hatóság szerint ezt az is bizonyítja, hogy a fegyelmi eljárás során a tanúkat kizárólag a szakszervezettel összefüggésben hallgatták meg.
Gyarmati Edit, a Hatósági és Jogi Iroda vezetője elmondta: igaz, hogy az illető elkövetett kisebb szabálytalanságokat a szakszervezet szervezése során, de ezek nem minősültek olyan súlyosnak, hogy el kellett volna bocsátani. Az EBH megállapította: alapvetően arra irányult az alkalmazott meghurcolása, hogy a szakszervezeti szerveződést lefékezze és akár meg is akadályozza.
A panaszost a Magyar Köztisztviselők és Közalkalmazottak Szakszervezete (MKKSZ), annak Borsod-Abaúj-Zemplén megyei főtitkára, Ducsay Lajosné képviselte az EBH előtt. A főtitkár szerint egyetlen hasonló eset sem történt a megyében az utóbbi 25 évben. Ducsay Lajosné az [origo]-nak beszámolt róla: a panaszos nem kérte, hogy visszakapja a munkáját, 2006 februári elbocsátása után az önkormányzat egy másik intézményénél, a családsegítőnél helyezkedett el.
"Ez az első eset Magyarországon, hogy érdekképviselethez való tartozással kapcsolatos ügyben született elmarasztaló ítélet" - tudtuk meg Gyarmati Edittől. A jogsértés következménye az eset nyilvánosságra hozatala lesz az EBH-honlapján, a hatóság szerint ugyanis ez visszatarthatja a többi munkáltatót attól, hogy megpróbálják meggátolni a szakszervezeti szervezkedést, amelynek szabadsága alapjog.
A honlapon egyelőre még nem, de hamarosan olvasható lesz a jogsértést elkövető intézmény neve, ugyanis a határozat ellen egyik fél sem élt kereslettel, az szeptember 3-án jogerős lett. Az [origo]-nak ugyanakkor Ducsay Lajosné és az "Iránytű" Avasi Szociális Szolgálat igazgatója is megerősítette, hogy erről az intézményről van szó.
(Forrás: www.miskolcinapilap.hu)
Jogsértően járt el az intézmény! Szóljon hozzá!