Jubileumi Semmelweis ünnepség

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórházban 2009. július 3-án 18.00 órától tartják az egészségügyben dolgozók kiemelkedő ünnepségét a Jubileumi Semmelweis Ünnepséget, ahol Főigazgatói Dicséretet és előléptetéseket vehetnek át a kórház dolgozói.
Az ünnepség helyszíne: Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház Kultúrterme

Az ünnepség tervezett programja:

18.00 Üdvözlés
dr. Csiba Gábor főigazgató főorvos
dr. Ódor Ferenc, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Közgyűlés elnöke

18.15 Ünnepi köszöntő
Dr. Dobai József osztályvezető főorvos

18.30 Kitüntetések, előléptetések átadása
dr. Csiba Gábor főigazgató főorvos
dr. Nagy Gábor orvosigazgató

19.00 Bartók Béla Zeneművészeti Szakközépiskola ünnepi műsora

19.15 Ünnepi Fogadás


forrás: baz.hu

-kt-

 

Miskolc Online - mison.hu

Szólj hozzá a fórumon!