Jubileumi Semmelweis ünnepség
A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórházban 2009. július 3-án 18.00 órától tartják az egészségügyben dolgozók kiemelkedő ünnepségét a Jubileumi Semmelweis Ünnepséget, ahol Főigazgatói Dicséretet és előléptetéseket vehetnek át a kórház dolgozói.
Az ünnepség helyszíne: Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház Kultúrterme
Az ünnepség tervezett programja:
18.00 Üdvözlés
dr. Csiba Gábor főigazgató főorvos
dr. Ódor Ferenc, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Közgyűlés elnöke
18.15 Ünnepi köszöntő
Dr. Dobai József osztályvezető főorvos
18.30 Kitüntetések, előléptetések átadása
dr. Csiba Gábor főigazgató főorvos
dr. Nagy Gábor orvosigazgató
19.00 Bartók Béla Zeneművészeti Szakközépiskola ünnepi műsora
19.15 Ünnepi Fogadás
forrás: baz.hu
-kt-
Az ünnepség tervezett programja:
18.00 Üdvözlés
dr. Csiba Gábor főigazgató főorvos
dr. Ódor Ferenc, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Közgyűlés elnöke
18.15 Ünnepi köszöntő
Dr. Dobai József osztályvezető főorvos
18.30 Kitüntetések, előléptetések átadása
dr. Csiba Gábor főigazgató főorvos
dr. Nagy Gábor orvosigazgató
19.00 Bartók Béla Zeneművészeti Szakközépiskola ünnepi műsora
19.15 Ünnepi Fogadás
forrás: baz.hu
-kt-
Miskolc Online - mison.hu