Kártérítést ígérnek a miskolciaknak

"Miskolcon kártérítést kapnak azok a lakosok, akik a vízszennyezés miatt kénytelenek voltak több vizet folyatni ...
...és a forralás miatt magasabb gáz-illetve villanyszámlára számíthatnak.

A szakemberek már felmérték, melyek voltak a szennyezett területek: a jóváírás várhatóan két hónap múlva jelenik meg az itt élők vízszámláin."

(Forrás: www.mno.hu)

Szólj hozzá Te is a témához!