Kártérítést ígérnek a miskolciaknak
"Miskolcon kártérítést kapnak azok a lakosok, akik a vízszennyezés miatt kénytelenek voltak több vizet folyatni ...
...és a forralás miatt magasabb gáz-illetve villanyszámlára számíthatnak.
A szakemberek már felmérték, melyek voltak a szennyezett területek: a jóváírás várhatóan két hónap múlva jelenik meg az itt élők vízszámláin."
(Forrás: www.mno.hu)
Szólj hozzá Te is a témához!
A szakemberek már felmérték, melyek voltak a szennyezett területek: a jóváírás várhatóan két hónap múlva jelenik meg az itt élők vízszámláin."
(Forrás: www.mno.hu)
Szólj hozzá Te is a témához!