Kassai botrány
A szlovák rendőrség tiltott önkényuralmi jelképek használata miatt őrizetbe vett három miskolci diákot Kassán hétfőn.

Szerencsés János kassai főkonzul újságíróknak nyilatkozva elmondta: a miskolci diákok hétfőn részt vettek Esterházy János szobrának avatásán,

A korábbi hírekkel ellentétben azonban csak az egyiküket engedték szabadon, és kedden este még mindig őrizetben tartotta a szlovák rendőrség a két magyar középiskolás diákot.
-kt-
Miskolc Online - mison.hu